تیم مدیریتی شرکت
امیر دادخواه

مهندس امیر دادخواه به عنوان بنیان گذار و مدیر عامل شرکت آریاآزمون صنعت دانشجوی سال آخر دکتری تخصصی مواد، کارشناسی ارشد در رشته متالورژی گرایش جوشکاری و کارشناسی مهندسی مکانیک در گرایش طراحی جامدات بوده وموفق به اخذ مدرک مهندسی بین المللی جوش (IWE ) از مؤسسه (SZA ) اتریش گردیده است .وی با 26 سال تجربه موفق و مفید به عنوان مشاور و مدرس دوره های آموزشی مهارتی در رشته های جوشکاری ، بازرسی فنی و NDT با شرکت های مختلف صنعتی ، تولیدی و مؤسسات آموزشی همکاری داشته و عضو انجمن جوشکاری آمریکا ( AWS ) ، انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT ) و عضو هیأت مدیره انجمن تستهای غیرمخرب ایران (IRSNT ) می باشد .

سعید دادخواه

مهندس سعیدرضا دادخواه یکی از مدرسین تخصصی شرکت آریا آزمون صنعت دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مواد گرایش جوشکاری و کارشناسی در رشته مهندسی تکنولوژی جوشکاری بوده و موفق به اخذ مدرک NDT سطح III در روش های VT,PT,MT,UT,RT از ASNT آمریکا و بازرس ارشد جوش (Senior Welding Inspector ) از مؤسسه TWI انگلستان و بازرسی مخازن تحت فشار از شرکت One/TUV/BV آلمان گردیده است . وی کارشناس و مدرس تأیید شده دوره های آموزشی جوش و بازرسی فنی بوده و با در اختیار داشتن بیش از 15 سال تجربه موفق در زمینه های بازرسی فنی و NDT و ارائه آموزشهای بازرسی جوش و آزمایشات غیرمخرب در حال مشاور و مدرس شرکت مهندسین مشاور و بازرسی آریاآزمون صنعت می باشد . همچنین ایشان در انجمن های بین المللی نظیر انجمن جوشکاری آمریکا (AWS ) ، انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT ) ، انجمن خوردگی آمریکا (NACE ) و انجمن جهانی جوش و اتصالات (WJS ) عضویت دارند.

منیره دادخواه

خانم منیره دادخواه دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته صنایع بوده و با در اختیار داشتن بیش از 27 سال تجربه در زمینه های مدیریت اداری و منابع انسانی به عنوان مدیر اداری و عضو هیأت مدیره شرکت آریا آزمون صنعت مشغول به کار است.

خاکساری

مهندس مهدی خاکساری دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مواد گرایش جوشکاری بوده و علاوه بر اخذ مدارک NDT در شاخه های RT,UT,MT,PT,ET در سطح II و داشتن 12 سال سابقه کار موفق در زمینه بازرسی فنی جوش، سازه ها و تجهیزات تحت فشار، در حال حاضر به عنوان مدیر پروژه های بازرسی سازه های فولادی در این شرکت مشغول به فعالیت می باشد.

محمدرضا دایی رسـولی

مهندس محمدرضا دایی رسـولی دارای مدرک کارشناسـی در رشته مهندسی تکنـولوژی جوشکاری بـوده و عـلاوه بر اخذ مدارک تخصصی NDT سطح II,I در زمینه های VT ، PT ، MT و UT مطابق با ASNT SNT-TC-1A و مدرک بازرسی جوش (CWI ) مطابق با AWS QC-1 عضو انجمن جوشکاری آمریکا (AWS ) و انجمن تست های غیرمخرب آمریکا (ASNT ) نیز می باشد . وی با حدود 15 سال تجربه موفق در زمینه انجام خدمات بازرسی جوش و تست های غیرمخرب به عنوان سرپرست بازرسی شرکت آریا آزمون صنعت مشغول به کار بوده و یکی از مدرسین دوره های بازرسی و NDT شرکت می باشد .

مرضیه دادخواه

خانم مرضیه دادخواه دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی تکنولوژی جوشکاری بوده و دارای مدارک سطح II در شاخه های NDT شامل VT,PT,MT,RT,UT می باشد. وی با حدود 12 سال سابقه کار موفق در زمینه انجام بازرسی جوش و NDT، در حال حاضر با عنوان بازرس ارشد جوش و مسئول فیزیک بهداشت شرکت مشغول به فعالیت می باشد.

شادی شرفی

خانم شادی شرفی دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی منابع طبیعی بوده و با داشتن بیش از 10 سال تجربه در زمینه مدیریت، برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری دوره های آموزشی فنی و مهندسی، در حال حاضر به عنوان سرپرست دپارتمان آموزش شرکت آریا آزمون صنعت مشغول به فعالیت می باشد.

مونا حلیمی

خانم مونا حلیمی دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری و با در اختیار داشتن 12 سال سابقه کار موفق در زمینه امور مالی و اداری شرکتهای مختلف در حال حاضر مدیر مالی و حسابداری شرکت آریا آزمون صنعت مشغول به کار می باشد.